Pracownik produkcji

InfoPraca Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Portal Pracy Infopraca.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie operacji procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu
  • przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji
  • kontrolowanie jakości wykonywanych produktów
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji
  • wymagane zdolności manualne
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • szkolenie pod okiem wykwalifikowanych pracowników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracę na terenie Katowic
  • atrakcyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.