Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Pracownik produkcji

Kalisz, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • praca przy taśmie,
  • odbieranie towaru z maszyny,
  • dbanie o jakość wytworzonych towarów.

Od Ciebie wymagać będziemy jedynie:

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany,
  • gotowości do pracy w nadgodzinach,
  • chęci i motywacji do pracy,
  • Twoim atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Do aplikacji zapraszamy głównie Panie oraz Panów.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o pilną aplikację oraz polecenie oferty znajomym!

Numer referencyjny: PP/04/2018/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji