Pracownik produkcji

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • praca na produkcji zgodnie ze specyfikacją,
  • kontrola jakościowa,
  • pakowanie gotowych wyrobów,
  • utrzymywanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa pracy.

Oczekujemy :
  • doświadczenia w pracy w obszarach produkcjynych- będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • dokładności w wykonyankiu pwierzonych obowiązków,
  • zainteresowanie pracą na dłuższy okres.

Mamy do zaoferowania:
  • system pracy 2 lub 3 zmianowy,
  • darmowy dojazd z okolic: Jelcz-Laskowice, Oława, Brzeg, Namysłów , Bierutów, Oleśnia, Grodków , Strzelin, Wiązów, Nysa.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z perspektywą pracy na stałe bezpośrednio u naszego Klienta),
  • miłą atmosferę oraz zgrany i przyjazny zespół.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji