Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

nr ref: PPR/1119/JL

Mamy do zaoferowania:

· pracę na pełny etat w systemie I-II zmianowym (6-14, 14-22)

· możliwość pracy w oddziale Jelcz-Laskowice lub Stanowice

· atrakcyjny system premiowy- po okresie próbnym (2mce) nawet 1200zł netto

· miłą atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji

· umowę o pracę zawartą z InterKadra oraz możliwość przejęcia pracownika bezpośrednio przez naszego klienta

Do Twoich obowiązków będzie należało:

dział OBRÓBKA DETALU

· przygotowanie powierzchni detalu do obróbki

· obróbka detalu ( wycinanie wg tras, obróbka powierzchni wewnętrznej/zewnętrznej- szlifowanie, nakładanie szpachli)

· praca głównie dla mężczyzn

dział LAMINATY

· nakładanie żelkotu, naprawy detali, czyszczenie i konserwacja form baz

· laminowanie detali zgodnie z dokumentacją , etykietowanie

· praca głównie dla kobiet

dział KLEJENIE

· przygotowanie powierzchni adaptacji do klejenia (szlifowanie, nakładanie primera itp)

· klejenie adaptacji

· praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet

dział MONTAŻU

· montaż detali

ponadto

· kontrola jakościowa wyrobów

· utrzymanie stanowiska w należytym porządku

· wypełnianie dokumentacji technicznej

Wymagania

· dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

· zaangażowanie do pracy

· dokładność i dbałość o szczegóły

· doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane.

Centrum Rekrutacyjne w Jelczu-Laskowicach

ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice

telefon: 506 022 924, 516 522 341.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji