Opis stanowiska pracy

Kontrola i prawidłowe ułożenie tac z nasionami, obsługiwanie maszyn
siejących, kompletowanie palet zgodnie z zamówieniami, transportowanie tac z sadzonkami do odpowiednich działów, sadzenie sadzonek roślin, zastępowanie nieprawidłowych i przesadzanie roślin, oczyszczanie i dezynfekcja tac, przyjmowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki. Prace na hali produkcyjnej oraz szklarni.

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego klienta w renomowanej firmie ogrodniczej
– wynagrodzenie € 10,21 brutto/h - dla wszystkich bez wiekówki
– mieszkanie służbowe
– ubezpieczenie
– przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
– dodatki zmianowe
– wypłata co tydzień – pierwsza po po przepracowaniu 2 tyg
– dodatki godzinowe

Wymagania

–komunikatywna znajomość języka angielskiego
–orientacja w przestrzeni i sprawność motoryczna
–mile widziana wiedza na temat rozwoju roślin

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji