Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY:
Praca na taśmie polegająca na pakowaniu produktów spożywczych w pudełka
(głównie sosy, ketchupy, majonezy). Wykonywaniu czynności zgodnie z zasadami i instrukcjami pakowania oraz monitorowanie postępów jakości.
Prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy / klienta.

MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Oosterhout

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie bez stawek wiekowych, stawka brutto: € 9,54/h
• dodatki zmianowe (18.00 - 6.00 rano stawka wynosi 115 % stawki podstawowej.) - € 10,97
• możliwość pracy dla par!
• praca w systemie dwuzmianowym
• mieszkanie służbowe
• ubezpieczenie
• dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Wymagania

• mile widziany komunikatywny język angielski
• prawo jazdy kat. B
• brak przeciwwskazań do pracy stojącej przy taśmie
• zakaz posiadania biżuterii, makijażu, pomalowanych paznokci

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji