Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy bez znajomości angielskiego? Posiadasz prawo jazdy? Zgłoś się do nas!

Oferta NIE wymaga znajomości języka angielskiego!

O firmie:

Prężnie działające przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją warzyw i owoców.

Obowiązki:

  • wykładanie skrzynek na taśme
  • segregacja skrzynek
  • układanie skrzynek na palecie
  • przygotowanie pełnej palety do transportu

Co oferujemy:

  • Umowa zawarta na holenderskich warunkach
  • Wypłata tygodniowa wypłacana na Twoje konto
  • Stawka brutto 10,71€/h
  • Dodatki zgodnie z CAO
  • Dodatek wakacyjny 8,33% do każdej wypłaty
  • Praca od pon-sob
  • Praca na 2 zmianowy
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Kilometrówka za dojazd do pracy (w przypadku podróży własnym samochodem z prywatnego zakwaterowania)
  • Służbowy samochód

Wymagania:

  • Prawo jazdy
  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie podstawowym
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Prezentacja firmy

Eurojob Top Teams for Top Jobs jest to polska siedziba, znajdując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
48,5PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji