Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie praca przy produkcji opakowań tekturowych oraz przekazywanie produktów do dalszego etapu dystrybucji.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2000 złotych brutto miesięcznie
  • Możliwość uzyskania premii regulaminowej do 1000 złotych brutto
  • Dopłaty dla osób dojeżdżających
  • Wolne weekendy
  • Odzież roboczą
  • Ciepły posiłek regeneracyjny na każdej zmianie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.