Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn
Obsługa elektronarzędzi
Składanie konstrukcji okiennych na produkcji zgodnie ze standardami firmy
Przygotowywanie towaru do transportu

Oferujemy:

Umowę o pracę lub Umowa Zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie od 30 zł brutto/h
Pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji

Wymagania

Wymagania:

Umiejętności posługiwania się narzędziami (wkrętarka, wiertarka)
Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
Dyspozycyjności i dobrego nastawienia do pracy
Możliwość pracy na dwie zmiany (6-14, 14-22)
Umiejętność czytania podstawowych pomiarów z rysunku technicznego okien/drzwi

Prezentacja firmy

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
30PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji