Pracownik produkcji

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice

Dla Naszego Klienta w Gliwicach poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na produkcji elementów karoserii lub na magazynie;
  • Obsługa maszyn;
  • Przestrzegania zasad i instrukcji;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności pracy z instrukcją;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane;
  • Wykształcenia minimum zawodowego.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
  • Pracę w systemie III-zmianowym z możliwością nadgodzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Atrakcyjną premię miesięczną;
  • Dodatek aktywizacyjny;
  • Dofinansowanie do kantyny;
  • Przerwę w pracy 25 min;
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.