Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swoich sprawdzonych klientów na terenie Holandii pracowników na stanowiska produkcyjne w kilku miejscowościach m.in. Eindhoven, Veldhoven, Baarn

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, zarówno na stałe jak i na okres wakacyjny,
- zapewniamy zakwaterowanie oraz bezpłatną opiekę naszego polskiego koordynatora,
-pomagamy w organizowaniu niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy za granicą.

Zakres obowiązków ( w zależności od oferty):
- produkcja przypraw
- przygotowywanie produktów do transportu
- zbieranie zamówień za pomocą ręcznego skanera (Order picker)
- komisjonowanie części samochodowych

Na nasze oferty mogą aplikować zarówno osoby przebywające w Polsce i za granicą.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- dyspozycyjność
- pozytywne nastawienie do pracy
- mile widziane doświadczenie na produkcji
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji