ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Dębica

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prace manualne

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zdolności manualne

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany system premiowy:
    • Premia miesięczna - 200 zł brutto
    • Premia absencyjna wypłacana co miesiąc - 150 zł brutto
    • Premia za formowanie – 15 zł lub 30 zł brutto za dzień w zależności od wydziału
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Pakiet ManpowerGroup Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)
  • Transport pracowniczy z wielu miejscowości:
    • Dębica,
    • Wielopole Skrzyńskie, Glinik, Broniszów, Łączki Kucharskie, Okonin,
    • Ropczyce, Brzezówka, Lubzina,
    • Brzostek, Zawadka Brzostecka, Kamienica Dolna, Jaworze Górne, Bielowy, Strzegocice, Pilzno, Parkosz, Podgrodzie,
    • Nagoszyn, Korzeniów, Bobrowa, Wola Żyrakowska, Żyraków.
  • Szybki proces rekrutacji - praca od zaraz!

Aplikuj i zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy ze szczegółami i zaproszeniem na spotkanie rekrutacyjne!

Nr Ref. 62

Miejsce pracy: Zawada, k. Dębicy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials