Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz pracy w Dąbrowie Górniczej, masz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz zacząć pracę od zaraz - Ta oferta pracy jest dla CIEBIE!

Aktualnie poszukujemy osób do prostych pracy produkcyjnych. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- obsługa prostych urządzeń produkcyjnych;
- czyszczenie maszyn;
- składanie metalowych koszy do bieżących prac.

-Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Stawkę 20 zł/h brutto
-Praca w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22, 22-6).
-Od kandydatów oczekujemy wysokiego zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków, gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym oraz aktualnej książeczki sanepidowskiej.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj, nie zwlekaj - APLIKUJ!
Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc - 600 521 21

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji