Pracownik produkcji

Dąbrowa Górnicza, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Kontrola jakości produktu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych mile widziana
  • Odpowiedzialność
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00), od pon. do pt.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Nr ref.: PPR/058/AKO

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji