Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.

Pracownik produkcji

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy od zaraz? Nie masz doświadczenia? Posiadasz kurs na operatora wózka widłowego, ale nie posiadasz uprawnień UDT ? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę podstawową + stałe premie i dodatki do wynagrodzenia
  • Podwyżka stawki już po 3 miesiącach pracy
  • 70% dofinansowania do obiadów na stołówce zakładowej (ok. 3zł za obiad)
  • Dodatkowe benefity w postaci premii półrocznych oraz świątecznych
  • Możliwość korzystania z karty Multisport (dopłata 18zł/ miesiąc), ubezpieczenia PZU (36 zł/ miesiąc) oraz karty medycznej Medicover (od 33 zł / miesiąc)
  • Spotkania z przedstawicielem agencji na terenie zakładu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolności manualne.

Zakres obowiązków:

  • Praca zgodnie z procedurami
  • Obsługa maszyn
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami, zasadami bezpieczeństwa higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna