Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A.

Pracownik Produkcji

Od: Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A.
Miejsce pracy: Brzeźnica, Pustków, Lubzina

Zadania dla Ciebie

  • Obsługa urządzeń rozlewających i maszyn pakujących,
  • Etykietowanie wyrobów według ściśle ustalonych standardów,
  • Odbiór wyrobów z taśmy produkcyjnej i układanie produktów na paletach,
  • Prowadzenie zapisów wykonywanych operacji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • Utrzymywanie porządku i dbanie o bezpieczeństwo swojego miejsca pracy,
  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminu/instrukcji pracy tego stanowiska.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowanie w powierzone czynności i umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do pracy,
  • Spostrzegawczość, staranność i dokładność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane.

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony,
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
  • Pracę w organizacji o jasno zdefiniowanym systemie wartości,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Atrakcyjne świadczenia pozafinansowe.

Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku 'APlikuj".