ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bolesławiec, Nowogrodziec

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Praca w systemie 1-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na produkcji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na działach lakierniczych

Zadania:

  • Praca na produkcji przy mieszaniu farb
  • Obsługa produkcji - prace manualne
  • Kontrola jakości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy