ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Pakowanie wyrobów czekoladowych
  • Proste prace produkcyjne

Wymagania:

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenia w pracy jako operator maszyn
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty system premiowy
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie stołówki pracowniczej!
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Słodki poczęstunek na rozpoczęcie pracy
  • Gwarantujemy bezpłatny transport do pracy m.in. z Wrocławia, Strzelina, Dzierżoniowa, Niemczy, Kobierzyc, Żórawiny, Bielawy i  z wielu innych!
Nr Ref. 79
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials