MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

pracownik produkcji

Miejsce pracy: Apensen, Niemcy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki
pakowanie lodów do kartonu,
uzupełnianie maszyn (opakowania, przykrywki, kartony),
ewentualne prace porządkowe.

Wymagania
zręczność,
podstawy języka niemieckiego.

Oferujemy
· umowę o pracę, stawka 9,50 Euro
· bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
· dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
· możliwość otrzymania zaliczki,
· klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
· możliwość długoterminowej współpracy,
· opiekę ze strony biura polskiego,
· świadczenia Kindergeld.