Pracownik Produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są ambitni i zorientowani na rozwój. Jako wiodąca na świecie firma technologiczna oferujemy możliwość rozwoju zarówno w zawodach inżynierskich, jak i w innych obszarach.
Miejsce:
Ilość wakatów:
Aleksandrów Łódzki
10

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami.

Zadania:

- Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu;
- Prawidłowe, rzetelne i efektywne wykonywanie zadań i wywiązywanie się z obowiązków określonych w opisie stanowiska;
- Bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw;
- Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań;
- Przestrzeganie ustalonego w Spółce porządku, dyscypliny pracy;
- Należyte dbanie o powierzone mienie Spółki.

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki (i pokrewne);
- Mile widziane doświadczenie w obszarze montażu w zakładzie produkcyjnym;
- Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
- Zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole;
- Dokładność, samokontrola, zaangażowanie, dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność;
- Dodatkowym atutem będzie umiejętność kierowania wózkiem widłowym, obsługi suwnicy, uprawnienia SEP.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji".

"I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)".
"I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes"

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.