Pracownik Produkcji

BJ Flexpartners BV

5341GE Oss, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownikow do pracy w zakladzie produkujacym zywnosc dla sportowcow. Przedsiebiorstwo znajduje sie w Leerdam. Wolne stanowiska pracy:

- pakowaczka: do obowiazkow nalezy pakowanie batonikow do pudelek, ukladanie pudelek na paletach, foliowanie palet

- operator maszyny: do obowiazkow nalezy ustawianie maszyny, wprowadzanie pojemnikow z poduktem do windy, obsluga maszyny

- koker menger: kucharz, do obowiazkow nalezy przygotowanie ciasta do produkcji zywnosci wedlug recepty, kontrola produktu

- afweger: odwazacz, do obowiazkow nalezy odwazanie produktow do produkcji zywnosci

Oferujemy zakwaterowanie w apartamentach dwu lub trzy osobowych, atrakcyjne wynagrodzenie, bezplatny dojazd do pracy, pakiet ubezpieczen.

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego

- dyspozycyjnosc na dlugi czas

- chec do pracy w systemie 4 zmianowym

Prezentacja firmy

Witam, <br/>Jestesmy holenderska agencja dzialajaca na rynku pracy od ki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 300PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji