Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Opis stanowiska
-Składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury
-Prace manualne przy produkcji
-Obsługa narzędzi na stanowisku pracy

Oferujemy
-Stałą pracę w systemie jednozmianowym w godz 6-14:15 (w tym 2 przerwy)
-Umowa zlecenie, stawka 17 zł/godz. (po 3 miesiącach przejście bezpośrednio pod firmę na umowę o pracę)
-Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
-Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania

Wymagania stanowiska
-Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
-Gotowość do pracy
-Umiejętność pracy w zespole
-Chęci do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji