Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Pracownik Produkcji - zapewniamy umowę o pracę, bezpłatny dojazd, atrakcyjne wynagrodzenie

Skawina, Kraków, Wadowice, Witanowice, Sucha Beskidzka, Myślenice, Skała, Skała, Palcza, Przeciszów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych w systemie 4-brygadowym lub 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku,

- Dbałość o jakość produkcji i stan techniczny maszyn oraz urządzeń

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie zawodowe
- Sumienność i zaangażowanie,
- Motywacja do pracy.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i 500 zł premii za polecenie pracownika!!

- Oferta dotyczy pracy w Skawinie!
- Umowę o pracę tymczasową, później możliwość stałego zatrudnienia,

- Stawka godzinowa oraz dodatki za pracę w nocy, system 4 - brygadowy, pracę w niedziele i święta oraz premia miesięczna,

- Bezpłatny dojazd do pracy z kilkunastu okolicznych miejscowości - busy pracownicze (m.in. Kraków, Wadowice, Sucha Beskidzka, Witanowice, Myślenice, Zator, Dobczyce, Skała, Kalwaria Zebrz., i inne)

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o polecenie oferty Znajomym!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Numer referencyjny: SKA/04/2017/VAL

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji