Pracownik produkcji z znajomością języka Niemieckiego

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pracownika produkcji z znajomością języka Niemieckiego. Nasz klient zajmuje się produkcją palet. Firma zajmuje się obróbką drewna dysponuje najnowocześniejszymi technologiami roślinnymi, racjonalnymi metodami produkcji i bezpiecznymi dostawami surowców.

Miejscowość: 56727 Mayen, Niemcy
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: 31.12.19r (z możliwością przedłużenia od nowego roku)

Obowiązki:
-Wkładanie kawałków drewna do maszyny (5-10kg)
-Wyjmowanie gotowych kawałków drewna, układanie na paletach
-Tłumaczenie poleceń pozostałym zleceniobiorcą

Wymagania:
-Sprawność fizyczna
-Znajomość języka Niemieckiego min. A2-B1
-Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
-Mile widziany własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie 12-12.50 euro brutto / h
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.