Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Pracownik produkcji z j. niemieckim w Bad Schwartau

zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• koordynacja pracy ok.15-20 współpracowników,
• tłumaczenie z języka niemieckiego poleceń przełożonego,
• sortowanie owoców,
• praca przy taśmie selekcyjnej,
• opróżnianie skrzynek,
• sprzątanie stanowiska pracy.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• możliwość wyjazdu od czerwca do września,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• precyzja i dokładność wykonywanych zadań.

Naszym pracownikom zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
• atrakcyjne wynagrodzenie – 10,50 EUR brutto/h oraz wszelkie dodatki:

o dodatek nocny (23:00 – 06:00): 25% stawki godzinowej
o dodatek niedzielny: 50% stawki godzinowej
o dodatek świąteczny: 100% stawki godzinowej

• darmowe zakwaterowanie w Lubece,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• stałą, fachową opiekę ze strony Opiekuna.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-293-632.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji