Pracownik produkcji z funkcją tłumacza

Work Service Express

Niemcy, Rastatt, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy, Rastatt »

Zadania:
• Montaż i składanie foteli samochodowych
• Praca przy taśmie montażowej
• Naciąganie poszycia na stelaże
• Funkcja tłumacza dla Pracowników na zmianie

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym min. B1- warunek konieczny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie Automotive
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju

Oferujemy:
• Pracę od zaraz
• Wynagrodzenie początkowe 9,48 euro brutto/h, następnie po przepracowaniu:
6 tygodni 9,95 euro brutto/h,
3 miesięcy 10,43 euro brutto/h
5 miesięcy 10,90 euro brutto/h
7 miesięcy 11,28 euro brutto/h
9 miesięcy 11,66 euro brutto/h
15 miesięcy 12,04 euro brutto/h
• Dodatek za funkcję tłumacza 250 euro brutto/miesięcznie ( tj. ok. 1050 zł / miesięcznie)
• Gwarantowane darmowe zakwaterowanie w Niemczech
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Praca w systemie 2 - zmianowym
• Możliwość wystąpienia pracy w godzinach nadliczbowych i w soboty
• Świetną atmosferę w pracy
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
• Pracę u sprawdzonego Klienta
• A jeśli polecisz Nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z Nami do pracy za granicę, otrzymasz DODATKOWO 500 ZŁOTYCH.