Pracownik produkcji- z darmowym dojazdem i umową na 2 lata!

Strzegom, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3600 zł brutto + do 600 zł brutto premii
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u klienta na 2 lata bez okresu próbnego!
- darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym (nawet z miejscowość oddalonych o 50 km!)
- szereg benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
- dofinansowanie do posiłków- dwudaniowy obiad w cenie 5 złotych!

Zadania:

- obsługa nowoczesnych maszyn sterowanych z poziomu pulpitu
- weryfikacja poprawności pracy maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
- doświadczenie w pracy na produkcji
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Numer referencyjny: PP/06/2020/WRC/DA

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji