Pracownik produkcji wyrobów betonowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Kontrola jakości produkowanego towaru (kostka brukowa)
  • Nadzór nad linią produkcyjną
  • Udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno-naprawczych
  • Utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja do nauki i szkolenia w obsłudze maszyn
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do pracy na ’lewobrzeżu’ Torunia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość pracy w soboty (płatne nadgodziny)
  • Stawkę zasadniczą + premie frekwencyjne
  • Możliwość przeszkolenia do obsługi maszyn wibroprasujacych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials