Pracownik Produkcji - wolne weekendy - bezpłatny dojazd

Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą drobne prace manualne oraz kontrola jakości.

Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności manualne
i lubisz prace z drobnymi elementami
ta OFERTA jest dla CIEBIE!

Z nami zyskasz:

  • Bezpłatne dojazdy z Aleksandrowa Kuj. i Ciechocinka do zakładu w Brześciu Kujawskim;
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość awansu;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • Odzież roboczą, zaplecze socjalne, bezpłatny dostęp do automatu z napojami;
  • Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;
  • Płatne nadgodziny oraz godziny nocne i premie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Praca dla kobiet i mężczyzn.

PRZEŚLIJ SWOJE CV.

SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB - PROSIMY POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM! DZIĘKUJEMY :)

Numer referencyjny: PP/11/2020/BDG

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji