Pracownik produkcji- Wędzarz

Tczew, k., Gdańsk, Starogard Gdański, Malbork, pomorskie

Koral S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Prowadzenie procesu wędzenia zgodnie z specyfikacją technologiczną.
  • Ocena prawidłowości działania komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Mycie komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Monitorowanie stanu zrębek wędzarniczych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia E grupa 2
  • umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole
  • sumienności, dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Koral S.A.

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna