Pracownik produkcji wędlin, kiełbasek i sałatek w Holandii - 14,33 €/h brutto

Euro Personnel

Sassenheim, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji wędlin, sałatek i kiełbasek

Opis stanowiska:
• pakowanie, stickerowanie wędlin i sałatek na początek
• obsługa maszyny produkującej wędliny i sałatki
• kontrola jakości

Wymagania

• doświadczenie mile widziane
• zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• osoby z ambicją zostania operatorem maszyn

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie

-do 20 roku życia  stawka 12,96€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 14,33€/brutto/h

• ubezpieczenie holenderskie
• zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy (30 – 50 Euro/tydzień)
• bezpłatne dojazdy z/do pracy
• pomoc polskiego koordynatora
• stabilna praca ze stałymi godzinami (ok. 40 - 50 godzin na tydzień)
• dodatek urlopowy

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
46PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, za nadgodziny, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji