ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji w odlewni

Miejsce pracy: Kłodzko, Nowa Ruda

Miejsce pracy: Ścinawka Średnia

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego u naszego Klienta
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Transport pracowniczy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

Wymagania:

  • Dyspozycja do pracy 3-zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych
  • Wysoka motywacja do pracy

Zadania:

  • Praca w odlewni żeliwa
  • Zapewnienie norm jakościowych i ilościowych
  • Współpraca z innymi działami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy