Pracownik Produkcji w Belgii: 12,53 euro/h bruttto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sint-Katelijne-Waver, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Sint-Katelijne-Waver, Belgia
Kogo poszukujemy?

Od kandydatów wymagamy:
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracach produkcyjnych (mile widziane)
  • polskiego obywatelstwa oraz polskiego meldunku
  • gotowości do wysiłku fizycznego

W zamian otrzymasz:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,53 euro/h brutto
  • 150 euro netto za polecenie kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie innego pracownika
  • możliwość wyjazdu samochodem służbowym, kartę paliwową na miejscu w Belgii oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

Obowiązki:

Pracując dla naszego Klienta będziesz odpowiedzialny za wykonywanie czynności produkcyjnych, takich jak:
  • obsługa maszyn do cięcia warzyw
  • krojenie warzyw
  • mycie warzyw

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy