Pracownik produkcji urządzeń elektronicznych

Niepołomice, Bochnia, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przygotowanie surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,
  • kontrola jakości gotowego produktu,
  • pakowanie produktów oraz przygotowanie do wysyłki.

  • nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
  • potrafisz obsługiwać elektronarzędzia.

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie początkowe na poziomie 2700 zł brutto/m-c,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:15, 14:00 - 22:15),
  • odzież roboczą oraz ekwiwalent za pranie odzieży.

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna