Pracownik produkcji - umowa zlecenie - od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Lokalizacja: Gdańsk, Kokoszki

Zakres obowiązków:

  • pakowanie produktu i przygotowanie materiałów do wysyłki,
  • oklejanie produktów i datowanie,
  • składanie butelek,
  • napełnianie butelek.

  • jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny do pracy w systemie II zmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 / 14:00 - 22:00,
  • jesteś osobą rzetelną i dokłądną,
  • poszukujesz zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia za pośrednictwem Adecco,
  • stawkę podstawową 18 zł brutto/h + premię miesięczną 300 zł brutto - premia uzależniona jest od frekwencji i wydajności,
  • możliwość pracy w weekendy - dla chętnych osób;,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania długotrwałej współpracy.

Zapraszamy do przesyłania CV!

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 4 osób;.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PPF/10/2020/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.