Pracownik produkcji-umowa o pracę

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Swarzędz/Jasin

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową ( w skali miesiąca minimum3500zł brutto)
- System III-zmianowy z możliwością pracy z nadgodzinami
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, a także przejścia jako pracownik bezpośrednio do firmy, po okresie próbnym.
- wprowadzenie i przeszkolenie do wykonywanych obowiązków
- umowę o pracę!
- praca od zaraz

Zadania to:
- pakowanie form zgodne ze standardami
- pakowanie w kontenerach, etykietowanie, przekazywanie
- przygotowywanie pustych kontenerów potrzebnych do produkcji
- weryfikacja jakościowa (kontrola wizualna)

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

* Oferta pracy stałej
Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Musisz tylko:
- zorganizować dojazd do miejsca pracy
- być osobą sprawną fizycznie.
- móc od zaraz podjąć pracę
- być dyspozycyjnym na III zmiany albo w systemie IV brygadowym