Pracownik produkcji – umowa o pracę i ZAPEWNIONY DOJAZD

PowerJobs Sp. z o.o.

Sławków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obróbka detali - oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej;
  • osadzanie rdzeni w formach;
  • kontrola jakości produkowanych detali;
  • pakowanie gotowego wyrobu.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej w systemie 4-brygadowym;
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji;
  • umiejętności techniczne, obsługa narzędzi (np. suwmiarki), znajomość rysunku technicznego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę w systemie 4-brygadowym po 8 godzin dziennie;
  • wynagrodzenie od 5300 zł brutto miesięcznie;
  • liczne premie i dodatki (1500 zł za polecenie pracownika, bon żywieniowy o wartości 630 zł, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, premia regulaminowa, premia produkcyjna, dodatek za pracę w godzinach nocnych);
  • bezpłatny dojazd z wielu okolicznych miejscowości - m.in. Jaworzna, Myszkowa, Zawiercia, Łaz, Poręby, Sławkowa, Olkusza, Pilicy, Ogrodzieńca, Czeladzi, Będzina, Sosnowca, Wojkowic, Rogoźnika, Sarnowa, Katowic, Mysłowic, Tychów, Bytomia, Chorzowa, Siemianowic Śląskich i innych;
  • możliwość obejrzenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy - nawet po 3-6 miesiącach;
  • pakiet benefitów PowerJobs (opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe PZU);
  • dodatkowy bonus od PowerJobs za polecenie pracownika (200 zł brutto);
  • paczki świąteczne dla dzieci wszystkich pracowników;
  • zniżki dla pracowników na produkty firmy (do 40%).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy