Pracownik produkcji- suplementy i kosmetyki

56291 Laudert, okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na produkcję.

WYJAZDY DLA PAR!
BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO!
OSTATNIE DWA WOLNE WAKATY!

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 20.12
Zakończenie projektu: do 09.01.
Miejsce: 56291 Laudert, okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Wymagania:
- własne auto na wyjazd- dodatek 100 € netto/ mies
- szczepienie covid lub certyfikat ozdrowieńca

Obowiązki:
- kobiety: ozdabianie paczek
- mężczyźni: ustawianie maszyny, czyszczenie- do przyuczenia

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone wraz z darmowym WIFI
- dodatek za wyjazd własnym samochodem
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 504 293 615

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji