Pracownik produkcji spożywczej

OTTO Work Force

Zabrodzie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrodzie

Witam oferuje pracę
Pracownik produkcji spożywczej – pakowacz

Lokalizacja: Zabrodzie

Zakres obowiązków:
- pakowanie
- etykietowanie
- foliowanie
- składanie kartonów
- paletyzacja
Oferujemy:

- transport: autobus 133B

- umowa o Pracę Tymczasową
- stawka godzinowa (17zł brutto) + 100zł brutto dodatek za pracę w niedzielę i święto
- premia do 150zł brutto za pierwszy w pełni przepracowany miesiąc
- do 300zł brutto za drugi w pełni przepracowany miesiąc
- do 400zł brutto premii za trzeci i każdy kolejny w pełni przepracowany miesiąc
- długofalowa współpraca z możliwością przejęcia

Oczekujemy:

- punktualności
- umiejętności organizacji pracy
- odpowiedzialności
- dbanie o higienę pracy
- chęć do pracy w systemie 4 brygadowym po 12h (2 dni 6:00, 2 dni wolnego, 2 dni 18:00, 2 dni wolnego itd.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.