PRACOWNIK PRODUKCJI/ SERY/ NIEMCY

Dako Job Center

Niemcy, Wittmund, zagranica

Oferta promowana
Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy, Wittmund

STANOWISKO: POMOCNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY; Wittmund/ NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

•    praca przy linii produkcyjnej,kontrola procesu produkcji, kontrola jakości produktu

•obsługa i czyszczenie urządzeń do produkcji/ konserwacja/
 usuwanie usterek
 •   Kontrole jakości: MHD (data do przydatności) , poprawna identyfikacja towaru za pomocą etykiet i folii (Czy ser jest
 odpowiednio zapakowany? )
 •    Pakowanie i sortowanie
 •    Obsługa maszyn pakujących i systemów krojenia
 •    Przeprowadzanie testów pakowania/ Test szczelności
•    Test szczelności w zakresie kontroli jakości

 •    Odpowiedzialność w obszarze operacyjnym za czystość i
 sprzątanie na maszynach i wokół nich
•   Prace na całym obszarze produkcyjnym (ew. pakowanie,
 komisjonowanie, magazynowanie towaru, utrzymanie miejsca pracy w
 czystości)

WYMAGANIA:

•    praca przy linii produkcyjnej,kontrola procesu produkcji, kontrola jakości produktu •obsługa i czyszczenie urządzeń do produkcji/ konserwacja/
•    Test szczelności w zakresie kontroli jakości •    Odpowiedzialność w obszarze operacyjnym za czystość i
 czystości)

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.