Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Produkcja pianki zabezpieczającej do sprzętów RTV (praca stojąca)
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

• Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (pon.-pt.: 6-14, 14-22)
• Sprawność manualno-ruchowa
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
• Stała pensja i system premiowy, możliwość pracy w weekendy (dla chętnych)
• Przyjazna atmosfera pracy;
• Wynagrodzenie zawsze na czas;
• Dostęp do pakietu benefitów: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU;

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 606 829 141

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji