Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/07/2017.

Pracownik produkcji (również z orzeczeniem) - lekka praca pakowanie kosmetyków

Wałbrzych, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Tworzymy sprzyjające warunki do pracy osobom z niepełnosprawnością.

Poszukujemy osób z terenu Wałbrzycha i okolic zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku pakowacza.

• konfekcjonowanie - pakowanie kosmetyków
• kontrola jakości

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych oraz posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Manpower w Polsce od 2001 r. pomógł znaleźć pracę kilkudziesięciu tysiącom kandydatów.... Regularnie prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska dla firm z wielu branży w całym kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja