Opis stanowiska pracy

firma z Poznania z prawie 30 letnią historią na rynku krajowym i w Europie poszukuje pracowników wsparcia produkcji graficznej . Wymagana znajomość komputera , otwarta głowa , uczciwość i pogodne usposobienie . Oferujemy pracę na umowę o pracę , doskonałą atmosferę , bardzo dobre warunki , najnowsze technologie i możliwości rozwoju .
Prawo jazdy i język angielski mile widziane.

Wymagania

sumienność i dokładność

Prezentacja firmy

firma pracuje w trzech branżach :<br/>EVENT - imprezy integracyjne i pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media