Pracownik produkcji - recykling

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Recykling tworzyw sztucznych
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko osoby do recyklingu tworzyw. Firma prowadzi zakłady recyklingu tworzyw sztucznych, zajmuje się ich sprzedażą.

SZCZEGÓŁY:
Rozpoczęcie projektu: luty 2021 roku ( termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 14476 Potsdam, Niemcy

Oferujemy:
-możliwość długotrwałej współpracy
-zapewnione darmowe zakwaterowanie
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
-przerabianie kontenerów na pojemniki stosowane w zakładzie
-wkładanie tworzyw do niszczarek
-transport kontenerów wózkami widłowymi z zewnątrz do środa

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe
-gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
-podstawowa znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.