Pracownik produkcji (przetwórstwo rybne)

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Outrup, Dania, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Outrup, Dania

Zakres obowiązków:

Praca w zakładzie przetwórstwa rybnego – proste prace na linii produkcyjnej np. pakowanie ryb.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 115,65 DKK/ brutto godz.
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny,
  • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
  • opieka koordynatora,
  • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
  • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
  • rozpoczęcie pracy od 26.06.2017 (możliwość długotrwałej współpracy).

Oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na produkcji – mile widziane dośw. z produkcji spożywczej,

• Gotowości do podjęcia pracy od 26.06.2017,

• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.