Pracownik produkcji – proste prace manualne

Dagat-Eco Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do prostych prac na obszarze naszej produkcji.

Główne zadania to pomoc w przygotowaniu elementów do procesu produkcji. W zależności od stanowiska zadania związane będą np. z:

  • oczyszczaniem i szlifowaniem elementów stalowych,
  • zawieszaniem elementów do lakierowania na haki,
  • odpowiednim rozmieszczaniem elementów na maszynach lub na magazynie.

Do współpracy zapraszamy osoby, które:

  • posiadają zdolności manualne,
  • nie mają przeciwskazań do pracy fizycznej,
  • podejmą pracę w systemie zmianowym.

Oferujemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
  • przewidywalny grafik pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • benefity pracownicze (premie świąteczne, system poleceń pracowniczych).

Zapraszamy do kontaktu i aplikowania.

W trakcie spotkania rekrutacyjnego ustalimy wspólnie, który obszar prac może okazać się najbardziej odpowiedni.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą z ponad-35 letnim doświadczeniem produkcyjnym zwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji