Pracownik Produkcji (Prefabrykaty) w Belgii -- 15,87 euro brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Borgloon, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Borgloon, Belgia
Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac betoniarskich w zakładzie produkcji specjalizującym się w wytwarzaniu prefabrykatów.

Wymagania:
  • analogiczne doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, wynagrodzenie belgijskie)
  • stawkę 15,87 euro brutto/h
  • czeki żywnościowe w kwocie 8 euro brutto za przepracowany dzień
  • liczne dodatki pozapłacowe

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.