Pracownik produkcji - praca od ZARAZ!

OTTO Work Force

Tychy, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tychy

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Dołącz do lidera branży motoryzacyjnej! Wysokie zarobki, elastyczny czas pracy i komfortowe warunki!

Praca w firmie produkującej układy kierownicze, oferująca stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie twoja praca będzie ceniona i zauważalna, oraz cenisz sobie dobrą atmosferę i profesjonalne podejście do pracownika, ta oferta jest właśnie dla ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Prace produkcyjne na linii montażowej
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Raportowanie postępu prac

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie konkurencyjne, z możliwością zarobienia nawet 6000,00 zł netto  miesięcznie
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w systemie 4-brygadowym lub 6-brygadowym w zależności od zapotrzebowania
  • Szkolenie BHP w pierwszym dniu pracy
  • Możliwość rotacji między różnymi liniami produkcyjnymi, co zapewnia różnorodność zadań
  • Komfortowe warunki pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Dojazd do pracy we własnym zakresie
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

Aplikuj teraz! Dołącz i rozpocznij swoją karierę w branży motoryzacyjnej już dziś!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.