Pracownik produkcji - Praca od Zaraz!

MONDI Sp. z o.o.

Niemcy, Zell am Harmersbach, zagranica

Opis stanowiska pracy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik produkcji - darmowe zakwaterowanie!

Miejscowość pracy: Zell am Harmersbach (okolice Stuttgartu)

Stawki: 1400€ - 1600€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności:

  • foliowanie, sortowanie, etykietowanie mięsa
  • pakowanie mięsa do skrzynek
  • przygotowywanie mięsa do późniejszego przetwórstwa (m.in. wyparzanie, oddzielanie)

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziane)
  • wysoka motywacja do pracy
  • auto na wyjazd w celu zachowania niezależności

Otrzymasz:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą

 Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji