Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Miejsce pracy: Ksawerów, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Łódź

Zakres obowiązków:

Na zajmowanym stanowisku do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa narzędzi oraz maszyn linii produkcyjnej. Twoim zadaniem będzie też prowadzenie dokumentacji oraz raportów bieżącej produkcji. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości linii produkcyjnej oraz kontrolę jakości gotowego produktu. Konieczne jest dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

Szukamy kandydatów nastawianych na długotrwałe zatrudnienie. Idealny kandydat to taki, który posiada umiejętności techniczne, dba o szczegóły jest dokładny i zaangażowany w powierzone mu obowiązki. Oczekujemy gotowości do podjęcia pracy od zaraz oraz chęci podjęcia pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Aby podjąć pracę na powyższym stanowisku powinieneś posiadać aktualna książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia.

Oferujemy:

Gwarantujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem początkowym w wysokości 2000 brutto oraz premie w wysokości 500 zł brutto. Oferujemy realną możliwość rozwoju u awansu. Dodatkowo przed podjęciem pracy odbędziesz szkolenie przygotowujące do jej wykonywania. Masz okazję podjęcia pracy u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.